JAK SPOLUPRÁCE PROBÍHÁ ?

1. Individuální konzultace – Zavolejte nám, nebo rovnou přijeďte. Pohovoříme o vašich představách, nabídneme naši práci a můžeme začít měnit vaše představy v realitu. Domluvíme termín další schůzky, na které zaměříme váš prostor a navrhneme nejlepší řešení. 

2. 3D návrh interiéru – vypracování trojrozměrného návrhu interiéru od nás je ZDARMA. Naši grafici vypracují kompletní návrh, tedy i s barvami, doplňky prostě tak, abyste měli dokonalou představu o výsledku. Do návrhu samozřejmě můžete zasahovat, naším společným cílem je vaše spokojenost.

3. Zakázková výroba nábytku na míru – žádná sériová výroba, ale skutečně originální nábytek. Každý centimetr rozhoduje a současně má své využití. Vytvoříme nábytek tak, aby byl maximálně využit prostor a nový koncept plnil svůj účel.

4. Zajištění stavebních úprav – v případě potřeby jsme schopni zajistit i stavební úpravy, které se mohou změny konceptu interiéru týkat. Zednické, obkladačské, elektrikářské ani malířské práce pro nás nejsou problém. O vše se můžeme postarat za vás. 

5. Doprava a montáž – nábytek přivezeme a namontujeme v termínu a čase, na kterém se předem domluvíme.

METODA AIRBRUSH – umíme i fotorealistický efekt

AIRBRUSH je moderní umělecký tvůrčí směr, který prostupuje do naší zakázkové výroby nábytku. Nedokážete si vybrat z běžných designů? Originalita je vám vlastní? Pomocí stříkací pistole dokážeme na nábytek přenést jakýkoliv obraz propracovaný do detailu. Výsledný obraz vypadá fotorealisticky, dodává interiéru jedinečnost.

Nabízíme také pomoc s financováním, spolupracujeme se společností ESSOX.
TAPOLIVING s.r.o

Copyright © 2017. All Rights Reserved.